категорії: блоґ-запис

IV Літня літературна школа в Карпатах


Центр літературної освіти оголошує прийом анкет на IV Літню літературну школу, яка відбудеться 5-10 серпня в Карпатах, поблизу відомого гірськолижного курорту Буковель. Для молодих письменників лекції читатимуть Юрко Іздрик, Тарас Прохасько, Юрій Макаров, Любко Дереш, Лариса Денисенко, Богдана Матіяш, Ірина Вікирчак, Гриць Семенчук, Ростислав Семків і Завен Баблоян. Реєстрація учасників триває до 22 липня включно.

Головна ідея проекту – навчити молодих митців основам успіху в літературі, надати знання і практичні навички з літературної майстерності й видавничого менеджменту, особливостей сучасного літературного процесу та книжкового ринку; створити середовище молодих літераторів для подальшої дієвої співпраці.  

Літшкола – це культурно-освітня платформа для обміну знаннями і досвідом між різними поколіннями літераторів. Під час IV Літньої літературної школи відомі сучасні письменники, видавці й культурні менеджери проведуть тренінги, майстер-класи, дискусії, воркшопи. Також у програмі – творчі завдання, рольові ігри на літературно-книжкову тематику, поетичні вечори тощо. 

Хто наші лектори?

·     Завен Баблоян – видавець, перекладач;

·     Ірина Вікирчак – директор Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz»;

·     Лариса Денисенко – письменниця, експерт з авторського права;

·     Любко Дереш – письменник;

·     Юрко Іздрик – письменник, музикант, художник;

·     Юрій Макаров – журналіст, телеведучий, документаліст;

·     Богдана Матіяш – письменниця, редактор, перекладач; 

·     Тарас Прохасько – письменник, публіцист;

·     Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва «Смолоскип»;

·     Гриць Семенчук – поет, музикант, директор Львівського міжнародного літературного фестивалю.

Хто може взяти участь?

Участь у Літшколі можуть взяти молоді прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори віком 18-35 років, мешканці усіх регіонів України. Учасниками проекту можуть стати як автори-початківці, так і літератори з певними успіхами і досвідом.

Для того, щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ: http://bit.ly/18w0nZb Прийом анкет триває до 22 липня включно. Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Кожен учасник сплачує оргвнесок у розмірі 900 грн. (у вартість входить проживання у котеджі, 3-разове харчування, трансфер з Івано-Франківська, роздаткові матеріали, навчання тощо).

Дати і місце проведення: 5-10 серпня 2013 р., с. Поляниця, поблизу відомого гірськолижного курорту Буковель (Івано-Франківська обл.).

Організатор:  Центр літературної освіти

За підтримки Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина»

Партнер: Міжнародна літературна корпорація «MERIDIAN CZERNOWITZ»

Екнижковий партнер: Bookland

Інформаційні партнери: Український тиждень, Gazeta.ua, ШО, Платформа, Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Літфест, Арт-Вертеп, Українська культура, Яппі, Книгарня «Є», книгарня «Читайка», креативний простір «Часопис»

Регіональні інфопартнери: Мистецькі грані, Галицький кореспондент, Тиса-FM, Самопоміч, Варіанти, NGO-Донецьк

Контактна особа: Марія Придьма (093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com).